Under Construction

Site is under construction

header-right-pane

willchair icon
קורס קיץ2018-11-28T12:29:14+00:00

קורס הקיץ הבינלאומי של קשת אילון לנגני כלי קשת

קורס הקיץ הבינלאומי לנגני כלי קשת הוא תוכנית בת שלושה שבועות המיועדת לנגנים מישראל ומהעולם כולו. התוכנית כוללת הנחיה אישית על ידי מורים מובילים, כיתות אמן, סדנאות חדשניות, נגינת סולו בקונצרטים וכן תוכנית ספורט מיוחדת לירי בחץ וקשת אולימפית. כנרים, ויולנים וצ'לנים מצטיינים מארבע כנפות תבל, רבים מהם זוכי פרסים בתחרויות בינלאומיות – משתתפים בכל קיץ בקורס לאחר שנבחרו באמצעות אודיציות קפדניות. כל הפעילויות המתקיימות בקורס הקיץ, כולל שיעורים אישיים וכיתות אמן, פתוחות לקהל הרחב חינם אין כסף, זולת הכניסה לקונצרטים שמתקיימים מדי ערב באולם בר אוריין, הכרוכה בתשלום צנוע שמיועד לכיסוי הוצאות שוטפות.

1,250 מבוגרי קשת אילון ברחבי העולם ממשיכים לשמור על קשר עם מרכז המוסיקה ומסייעים בקידומו.

כאן תמצאו גרסה להורדה לפוסטר של קורס הקיץ הבינלאומי של קשת אילון לשנת 2019. נשמח מאוד אם תפיצו אותו במוסדכם או בחדר ההוראה שלכם.
נא שימו לב כי ההרשמה לקורס נסגרת ב-28 לפברואר

מוסיקאים צעירים, נגני כלי קשת, אמנים, ידידים, מאזינים, שוחרי מוסיקה יקרים,

בקשת אילון עוסקים היום במרץ בהכנת קורס הקיץ 2019. פרטים על התוכנית יפורסמו ושמות אנשי הסגל יושלמו בהקדם.

המעוניינים לקרוא על קורס הקיץ 2018 מוזמנים ללחוץ על המשבצת האדומה למטה.

תאריכי הקורס: 21 ביולי – 7 באוגוסט, 2019

מועד אחרון להרשמה:  28 בפברואר, 2019

מועד אחרון להעברת המלצות המורה: 30 במרץ, 2019  

מועד אחרון להעברת שינויים ברפרטואר: 30 ביוני

דמי הרשמה ושכר לימוד:
יש לצרף לטופס ההרשמה דמי הרשמה (שלא יוחזרו) בסך 500 ש"ח. תשלום דמי ההרשמה חל על כל הנרשמים ללא יוצא מהכלל.
שכר לימוד בסך 12,000 ש"ח סכום זה מכסה לינה, כלכלה מלאה, שיעורים אישיים, השתתפות בסדנאות, נסיעות מאורגנות ופעילות חברתית. התשלום חל על כל המועמדים שהתקבלו.
ניתן לשלם גם בדולרים, בלירות שטרלינג ובאירו. הסכומים ישולמו בהתאם לשער החליפין הרשמי ביום התשלום.
צורות תשלום:
העברה בנקאית:
אנא ציינו בסעיף ההערות בהעברה – שכר לימוד ואת שמכם.
בנק הפועלים, סניף נהריה (716), מספר חשבון 28346
קשת אילון מלכ"ר מספר 58-018-637-7
קוד מהיר – Poalilit / IBAN IL 96-0127-1600-0000-0028346

Paypal:
כדי לשלם ב- Paypal, עקבו אחרי הקישורית הבאה: Follow this link

תשלום בכרטיס אשראי:
אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי
תשלום בהמחאה:
כתבו את ההמחאה לפקודת קשת אילון Reg. Org. (ע"ר) ושלחו אותה לכתובת: המרכז למוסיקה קשת אילון, לידי מרסלה ברקאי, ת"ד 1006, קיבוץ אילון, ד"נ גליל מערבי 2284500, ישראל

מלגות
לרשותנו מלגות בסכומים שונים המיועדות לעזור לכנרים, ויולנים וצ'לנים מצטיינים הנזקקים לסיוע על מנת להשתתף בקורס הקיץ. כדי לקבל מלגה על המועמדים להשלים את הליך ההרשמה במלואו כולל הגשת בקשה למלגה בכתב (ניתן למצוא לינק להורדת טופס בגוף טופס ההרשמה) ומילוי הטפסים הרלוונטיים במלואם, ולצרף אליה את המסמכים הפיננסיים הדרושים (תלושי משכורת והצהרה בדבר המצב הפיננסי). רק לאחר שנקבל את חומר ההרשמה והאודיציה תיקבע הזכאות של המועמד למלגה והסכום שלו הוא זכאי.

ביטוח בריאות, ביטוח לכלי הנגינה וביטוח לחפצים אישיים ולציוד: כל משתתף אחראי להציג אישור שבידיו ביטוח רפואי אישי, הכולל ביטוח נגד תאונות, וכן ביטוח ציוד אישי, כולל כלי הנגינה. יש לשלוח את המסמכים הללו, כולל מסמך "שחרור מאחריות" שנחתם על ידי חברת הביטוח של כלי הנגינה יחד עם אישורו שאכן ישתתף בקורס.
ביטולים
תלמיד שהתקבל ונאלץ לבטל את השתתפותו בקורס מסיבה כלשהי, יחויב בדמי ביטול בסך של 4,500 ₪ משכר הלימוד, תלוי במועד הביטול ולא יאוחר מ-30 ביוני. לאחר מכן לא נוכל לזכות את חשבונו בשום סכום, חוץ מאשר במקרי חירום רפואיים שיש לגבותם במסמכים, ובמקרים כאלה יזדכה המועמד על החלק היחסי בשכר המגורים והכלכלה.
תנאים השתתפות:
המשתתפים צריכים להגיע לקיבוץ אילון ביום ראשון, 21 ביולי, 2019 ולהישאר במסגרת הקורס עד לסיומו של קונצרט הגאלה שייערך בתל אביב בערב רביעי, 7 באוגוסט, 2019.
תחבורה לאילון: אנו מציעים למשתתפים שמגיעים משדה התעופה בן גוריון לאילון לקחת את הרכבת משדה התעופה לנהריה, העיר הסמוכה לאילון (והתחנה הסופית של הרכבת). שם תחכה להם הסעה לקיבוץ. נוכל לשלוח את לוחות הזמנים של הרכבת בהתאם למועדי הטיסה של כל משתתף.

תחבורה לשדה התעופה: מיד לאחר קונצרט הגאלה תעמוד הסעה לשדה התעופה לרשות המשתתפים ששבים לבתיהם ב-7 באוגוסט.
חובה על כל המשתתפים להשתתף בקורס במלואו

מרכז המוסיקה קשת אילון הוא מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח) רשום. המימון שלו מבוסס על תרומות של קרנות, ארגונים אנשים פרטיים.

את הבקשות להרשמה יש להגיש באמצעות אתר EMBARK

נא מלאו את טופס ההרשמה שלכם כאן

על הבקשות לכלול:

500 ש"ח כדמי הרשמה שאינם מוחזרים

  1. הקלטות לאודיציה של 2 יצירות שונות / מנוגדות (אפשרי פרק מכל יצירה) בפורמט של קישור ליו-טיוב או קובץ וידיאו (mpg, avi, etc.)
  1. קורות חיים כתובים בפורמט "סיפורי" שלא יעלה על 150 מילים (ראה דוגמה (Sample CV format)
  1. צילום צבע ראש / חצי גוף באיכות גבוהה (על הצילום להתאים ללוח תמונות של כל הסטודנטים ולמטרות פרסום)
  1. במידת הצורך – טופס לבקשת סיוע פיננסי ומסמכים נילווים להורדה כאן download form here)
כינור:
ויולה:
צ'לו:
אומנים בני כבוד:
פסנתר:
האטליה לכינורות וקשתות:
חץ וקשת:

האטלייה לכינורות וקשתות

סדנה פתוחה זו מעניקה לתלמידים ולמורים הזדמנות נדירה לצפות ולחוות את אמנות בניית כלי הקשת, עם אנשי המקצוע העומדים לרשותם – בוני הכינורות אדם קורמן (ישראל) ויואב פינקלשטיין (ישראל) ובונה הקשתות דניאל שמידט (גרמניה). האטלייה מספק למשתתפי הקורס, מורים וסטודנטים, את התיקונים הבסיסיים בכלי הנגינה ומנחה אותם בנושא הטיפול בהם ובתחזוקתם.

סדנת ירי בחץ וקשת אולימפית

פעילות ספורט ייחודית זו אומצה על ידי קשת אילון ביוזמתו של בונה הכינורות הותיק אמנון וינשטיין, שנמנה על מייסדי הפרויקט. יחד עם אנשי מקצוע בתחום הקשתות – נבנתה תוכנית אימונים המתבססת על הדמיון בין הנגינה בכינור והירי בקשת מבחינת היציבה, השימוש באותן קבוצות שרירים, הריכוז והקואורדינציה הנדרשים ועוד. אימוני הקשתות, בהם לוקחים חלק כל משתתפי הקורס תורמים לשיפור נגינתם, מחזקים את כושר הריכוז וההתמדה בנגינה והיכולת להתעלם מגורמים מסיחים בסביבה; זאת, כמובן, במקביל לנתינת האפשרות להתאוורר ולקחת פסק זמן לאחר שעות רבות של תרגול בנגינה בחדר סגור. את האימונים מנחים מדריכי קשתות מיומנים ממועדוני קשתות מהארץ ומהעולם.

טעימה מקורס 2017

מנגינת קשת אילון נמשכת… (2016)

לוח אירועים 2018

לא ניתן למוסיקה להיאלם (2014)