קורס הקיץ הבינלאומי של קשת אילון לנגני כלי קשת

קורס הקיץ הבינלאומי של המרכז למוסיקה קשת אילון, הוא תכנית בת שלושה שבועות לתלמידי כינור, ויולה וצ'לו מישראל ומהעולם כולו, המציעה הדרכה אישית בשיעורים וכיתות אמן הניתנים על ידי אמני כלי קשת ומורים בעלי שם, סדנאות חדשניות, הזדמנות להופיע כסולנים בקונצרטים מדי ערב, וסדנת ספורט ייחודית – ירי בחץ וקשת אולימפית – שנתפרה במיוחד לנגני כלי קשת. בקורס משתתפים מדי קיץ כ- 50-60 סטודנטים לכלי קשת מצטיינים מכל אזורי העולם, רבים מהם זוכי תחרויות בינלאומיות. כ- 1,400 בוגרי קשת אילון ברחבי העולם ממשיכים לשמור על קשר עם מרכז המוזיקה ולסייע בקידומו. במהלך קורסי הקיץ הבינלאומיים, כל הפעילויות – כולל שיעורים אישיים וכיתות אמן – פתוחות לקהל ללא עלות. הקונצרטים מתקיימים מדי ערב באולם הקונצרטים בר-אוריין ונדרש תשלום צנוע המיועד לכיסוי הוצאות הפקת הקורס.

קורס הקיץ הבינלאומי 2021 לנגני כלי קשת בקשת אילון

יתקיים בין התאריכים 25 ביולי – 12 באוגוסט, 2021.

שימו לב: אנו בודקים היום כל אפשרות לקיים את קורס הקיץ במתכונת חיה או היברידית, דהיינו – מתכונת פיזית ודיגיטלית זו בצד זו.
בכל מקרה, מתחייבים לשמור על שלומכם ובריאותכם ומבטיחים לקיים למענכם – ויחד עמכם – קורס מעניין, מגוון ורב-השראה.

מועד סיום ההרשמה – 28 בפברואר, 2021.

קורס הקיץ 2021 בקשת אילון
כינור:
ויולה:
צ'לו:

תאריכי הקורס:
25 ביולי – 12 באוגוסט, 2021

מועד אחרון לבקשות:
28 בפברואר, 2021

המלצות מורים:
28 במרץ, 2021

שינויים ברשימת הרפרטואר:
25 ביוני, 2021

לקורס הקיץ מתקבלים צעירים בגילאים 26-16

מועמדים מתאימים בני פחות מ-16 צריכים להגיע עם מלווה (הורה וכיו"ב). באפשרותם לבחור אם להשתתף בקורס כולו או רק בחלק ממנו.

לתשומת לבכם: מספר המקומות למשתתפים בני פחות מ-16 – מוגבל.

חובה על כל המשתתפים להשתתף בקורס במלואו

על המשתתפים להגיע לקיבוץ אילון ביום ראשון, 25 ביולי, 2021 ולהישאר במסגרת הקורס עד לסיומו, לאחר הקונצרט וטקס הסיום שייערך באילון ביום רביעי, 12 באוגוסט, 2021. פיזור הקורס יערך ביום חמישי, 13 באוגוסט, 2020 בשעה 9:00 בבוקר.

דמי הרשמה ושכר לימוד:

דמי ההרשמה בסך $150 ישולמו ישירות באמצעות אתר SLIDEROOM – יש לצרף לטופס ההרשמה. סכום זה – שלא יוחזר – חל על כל הנרשמים ללא יוצא מהכלל.

  • שכר הלימוד במתכונת רגילה: סך של 12,000 ש"ח הכולל לינה, כלכלה מלאה, שיעורים אישיים, השתתפות בסדנאות, נסיעות מאורגנות ופעילות חברתית.
  • שכר הלימוד במתכונת דיגיטלית: דמי ההרשמה יכסו את ההשתתפות בקורס הכולל שיעורים אישיים.

תשלום זה חל על כל המועמדים שהתקבלו.

ניתן לשלם את שכר הלימוד בש"ח, בדולרים, בלירות שטרלינג ובאירו. הסכומים ישולמו בהתאם לשער החליפין הרשמי ביום התשלום.

את שכ"ל ניתן לשלם באמצעות:

העברה בנקאית:
אנא ציינו בסעיף ההערות בהעברה – שכר לימוד ואת שמכם.
בנק הפועלים, סניף נהריה (716), מספר חשבון 28346
קשת אילון מלכ"ר מספר 58-018-637-7
קוד מהיר – Poalilit / IBAN IL 96-0127-1600-0000-0028346

Paypal:
כדי לשלם ב- Paypal, עקבו אחרי הקישור הבא

תשלום בכרטיס אשראי:
אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי

תשלום בהמחאה:
כתבו את ההמחאה לפקודת עמותת קשת אילון (ע"ר)  ושלחו אותה לכתובת הבאה: המרכז למוסיקה קשת אילון (ע"ר) ושלחו אותה לידי סהר וורת', ת"ד 1006, קיבוץ אילון, ד"נ גליל מערבי 2284500, ישראל.

לקורס שיתקיים במתכונת רגילה בקיבוץ אילון:

מלגות:  לרשותנו מלגות בסכומים שונים המיועדות לעזור לכנרים, ויולנים וצ'לנים מצטיינים הנזקקים לסיוע בתשלום דמי ההשתתפות בקורס הקיץ. כדי לקבל מלגה על המועמדים להשלים את הליך ההרשמה במלואו, כולל הגשת בקשה למלגה בכתב ומילוי הטפסים הרלוונטיים במלואם, ולצרף אליה את המסמכים הפיננסיים הדרושים (תלושי משכורת והצהרה בדבר המצב הפיננסי). רק לאחר שנקבל את מלוא חומר ההרשמה ואת תוצאות האודיציה – תיקבע ועדת הקבלה את זכאות המועמד למלגה והסכום שלו הוא זכאי. שימו לב: ניתן למצוא קישור להורדת טופס בקשה נמצא בגוף טופס ההרשמה.

ביטוח בריאות, ביטוח לכלי הנגינה וביטוח לחפצים אישיים ולציוד:  כל משתתף אחראי להציג אישור שבידיו ביטוח רפואי אישי, הכולל ביטוח נגד תאונות, וכן ביטוח ציוד אישי, כולל כלי הנגינה. יש לשלוח את המסמכים הללו, כולל מסמך "שחרור מאחריות" שנחתם על ידי חברת הביטוח של כלי הנגינה יחד עם אישורו שאכן ישתתף בקורס.

ביטולים:  תלמיד שהתקבל ונאלץ לבטל את השתתפותו בקורס מסיבה כלשהי, יחויב בדמי ביטול בסך 4,500 ₪ משכר הלימוד, בכפוף למועד הביטול ולא יאוחר מ-30 ביוני, 2021. לאחר מכן לא נוכל לזכות את חשבונו בשום סכום, חוץ מאשר במקרי חירום רפואיים שיש לגבותם במסמכים רלוונטיים. במקרים כאלה יזוכה המועמד בחלק היחסי של עלות  המגורים והכלכלה.

תנאים השתתפות:  המשתתפים צריכים להגיע לקיבוץ אילון ביום ראשון, 26 ביולי, 2020 ולהישאר במסגרת הקורס עד לסיומו של קונצרט וטקס הסיום שייערך באילון ביום רביעי, 12 באוגוסט, 2020. פיזור הקורס יערך ביום חמישי 13 באוגוסט 2020 בשעה 9:00 בבוקר.

תחבורה לאילון:  אנו מציעים למשתתפים המגיעים משדה התעופה בן גוריון לאילון לקחת את הרכבת משדה התעופה לנהריה, העיר הסמוכה לאילון, שהיא גם התחנה הסופית של הרכבת. שם תמתין להם הסעה לקיבוץ אילון מטעם קשת אילון. נוכל לשלוח את לוחות הזמנים של הרכבת בהתאם למועדי הטיסה של כל משתתף.

תחבורה לשדה התעופה:  ביום חמישי 13 באוגוסט 2021 בשעה 9:00 בבוקר תצא הסעה מאילון לתחנת הרכבת בנהריה.

מרכז המוסיקה קשת אילון הוא מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח) רשום. המימון שלו מבוסס על תרומות של קרנות, ארגונים אנשים פרטיים.

את הבקשות להרשמה יש להגיש באמצעות אתר SLIDEROOM

נא מלאו את טופס ההרשמה שלכם כאן

על הבקשות לכלול:
$150 כדמי הרשמה שאינם מוחזרים
הקלטות לאודיציה של 2 יצירות שונות / מנוגדות (אפשרי פרק מכל יצירה) בפורמט של קישור ליו-טיוב או קובץ וידיאו (mpg, avi, etc.)
קורות חיים כתובים בפורמט "סיפורי" שלא יעלה על 150 מילים – ראה דוגמה כאן
תמונת ראש צבעונית עם רקע בהיר ראו דוגמה כאן (על הצילום להתאים ללוח תמונות של כל הסטודנטים ולמטרות פרסום)
במידת הצורך – טופס לבקשת סיוע פיננסי ומסמכים נלווים להורדה כאן. את הנ"ל יש לשלוח ישירות במייל ל- [email protected]

אירועים מיוחדים ומרגשים שיתקיימו בקורס הקיץ 2021
  • לציון 130 שנים להולדתו של המלחין הרוסי הנודע סרגיי פרוקופייב – נרים הפקה משותפת של יצירתו המפורסמת "פטר והזאב" בביצוע נגני קשת אילון וחברי קיבוץ אילון.
  • לזכרם של ענקי הכינור אידה הנדל ועברי גיטליס, שכל אחד מהם היה בשעתו חבר כבוד בסגל קשת אילון, ששניהם הלכו לעולמם השנה – נקיים אירוע מחווה מיוחד.
  • נקיים קונצרט מיוחד לציון 100 שנה לפטירתו של המלחין הצרפתי קמיל סיין-סאנס.

אנו מצפים לארח בקורס הקיץ את האנסמבל הבינלאומי זוכה-הפרסים LGT Young Soloists International String Ensemble, יחד עם מנהלו האמנותי, הכנר אלכסנדר גילמן.

האטלייה לכינורות וקשתות

בקורס הקיץ של קשת אילון נפתחת מדי שנה סדנה לכינורות וקשתות, אותה מפעילים  מומחים מקצועיים לבנייה ושיפוץ של כלי קשת: אדם קורמן, בונה הכינורות, ובונה הקשתות דניאל שמידט. הם מעמידים את ניסיונם המקצועי לרשות הסטודנטים וחברי הסגל בעצה והדרכה לגבי האחזקה המיטבית של כלי הנגינה, ואף מבצעים, במידת הצורך, תיקונים בסיסיים בכלים.

ספורט הקשתות

קשת אילון משיקה במהלך השנים פעילות ספורטיבית ייחודית המותאמת לנגני כלי הקשת – ירי בקשת אולימפית – בהדרכת מאמנים בעלי ניסיון בתחום זה. ספורט זה מיועד לחיזוק שרירי הידיים והכתפיים של הנגנים, בהנחה ששרירים אלה פועלים גם בשעת הנגינה בכלי הקשת ולסיוע ברמת הקואורדינציה והריכוז הנדרשים בשתי הפעילויות.

קורס קיץ 2020     לאלבום המלא לחצו כאן

קורס קיץ 2019     לאלבום המלא לחצו כאן

צלילי קשת אילון (2019)

טעימה מקורס 2017

מנגינת קשת אילון נמשכת… (2016)

לא ניתן למוסיקה להיעלם (2014)