דף הבית2020-09-30T11:54:06+00:00

ברוכים הבאים לקשת אילון

המרכז למוסיקה קשת אילון הוקם בשנת 1990 בקיבוץ אילון שבגליל המערבי על גבול הלבנון, בפריפריה, הרחק מאור הזרקורים. פעילותו העיקרית מתמקדת בטיפוחם של כנרים וקשתנים צעירים מחוננים מישראל ומהעולם ובקידומם.

קורס הקיץ הוירטואלי של קשת אילון 2020

26 ביולי – 12 באוגוסט

שלושה שבועות של קונצרטים, כיתות אמן והרצאות בשידור חי הגיעו לסיומם.

אנו רוצים להודות לכל מי שהיה מעורב!

אנו מזמינים אתכם לצפות מחדש בכל פעילויות קורס הקיץ הוירטואלי בפייסבוק או ביוטיוב.

החיים הרבה יותר טובים עם מוזיקה.

בתקווה להיפגש פנים מול פנים בשנה הבאה,

צוות קשת אילון

"Keshet Eilon Stay Home"

כבר ראיתם את הפרויקט האחרון שלנו?

"קשת אילון STAY HERE " – זוהי הכרזתו של יצחק רשקובסקי (המנהל המוסיקלי) בתום כל קונצרט המתקיים בקורסי הקיץ, וזהו האות לכל משתתפי הקורס להישאר באולם לפגישה שדנה בתוכנית המוסיקלית לקראת הימים הבאים. במהלך השנים המשפט הפך לאחד ממשפטי המפתח שלנו כאן בקשת אילון.
כעת בתקופת הקורונה נאלצנו לשנות את המשפט במקצת – "קשת אילון STAY HOME!" והתחלנו לאסוף סרטונים המציגים את בוגרי קשת אילון מנגנים יצירות מוקדשות לקשת אילון מבתיהם המוגנים.

צפו בפרויקט שלנו ביוטיוב, בפייסבוק או באינסטגרם.

חדשות אחרונות

הגברת דיאנה ריג מציגה את היצירה "נסיקת העפרוני" של המלחין האנגלי ראלף ווהן וויליאמס

הגברת דיאנה ריג שנפטרה החודש, בוחנת את הפופולריות המתמשכת של היצירה "נסיקת העפרוני" שנכתבה על ידי המלחין האנגלי ראלף ווהן וויליאמס. היצירה נבחרה לאחרונה כיצירת "המוסיקה הקלאסית האהובה" על בריטניה על ידי מאזיני Desert Island Discs on BBC Radio [...]

שנה טובה!

ידידים יקרים, לצערנו הרב, בקיץ האחרון לא הצלחנו לחגוג 30 שנה לקשת אילון אך הסרט הקצר המצורף כאן מיובל ה-25 שלנו יחזיר אלינו זיכרון מתוק מאותה תקופה בה חגגנו יחד, בתקווה שנעשה זאת בשנת 2021! שלכם בידידות, הנהלת קשת [...]

אירועים

לא נמצאו אירועים

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים
עבור לרשימת אירועים מלאה
Go to Top