תמיכה בפעילויות המרכז למוסיקה קשת אילון2019-10-27T14:22:25+00:00
תמיכה בפעילויות המרכז למוסיקה קשת אילון

רוב פעילותו של מרכז המוסיקה קשת אילון ממומן על ידי תרומות שמקורן בקרנות, בגופים עסקיים, במשרדי ממשלה ובתורמים פרטיים נדיבים. ואף על פי כן, ההכנסות אינן מכסות את ההוצאות השוטפות וגם לא את צורכי תקציב הפיתוח, לא בטווח הקרוב ובוודאי שלא בטווח הארוך.

בניסיון למלא את החסר, מארגן המרכז קונצרטים להתרמה בארץ ובחו”ל, באולמות ובבתים פרטיים, וכל ההכנסות המתקבלות באירועים מסוג זה מוקדשות לקידום הפרויקט ולפיתוחו. ידידים רבים מקרב תומכי קשת אילון אירחו קונצרטים כאלה בבתיהם, ואגודות ידידים הפעילות בכמה ערים מרכזיות בעולם מעמידות לצורך הקונצרטים הללו אולמות מרכזיים או חללים מתאימים אחרים. כך למשל, נערכו בשנים האחרונות קונצרטים בניו יורק, בשיקאגו, בג’נבה, בפריס, בלוס אנג’לס, במיאמי, בסידני וגם בערים שונות בישראל. בקונצרטים הללו מופיעים בהתנדבות אמנים צעירים ומבטיחים בוגרי קשת אילון, לצדם של נגנים אורחים וחברי סגל כחגי שחם, אני שנרך, ואדים גלוזמן ושמואל אשכנזי. תרומות לקשת אילון בכל סכום  חשובות לפיתוח המרכז, לשימור הפעילויות הקיימות ולהפקת תוכניות ברמה הגבוהה ביותר.

קורס הקיץ הבינלאומי

חסות על קונצרט הגאלה $25,000
חסות על פרויקט המוסיקה הקאמרית $20,000
חסות על קורס הקיץ הבינלאומי $20,000
חסות על קונצרט בקונכייה האקוסטית $15,000
מלגה לסיוע לסטודנט להשתתפות בקורס $3,900


סמינרים לנגני כלי קשת ישראלים

חסות לסמינר לנגנים ישראלים $45,000
מלגה לסיוע לתלמיד להשתתפות בסמינר $600


סדרת הקונצרטים השנתית “קשת של צלילים”

חסות לקונצרט בסדרה $3,500

תרומה להקמת הקמפוס תהפוך כל אחד ואחד מכם לשותף אמיתי במלאכת ההקמה של מרכז תרבות חשוב בגליל, לתפארת מדינת ישראל!

תרומת לבנה

לבנת כסף $3000
לבנת זהב $5000
לבנת פלטינום $10000

ניתן להרים תרומה לכבוד אדם קרוב, ידיד או שותף לעסקים לציון יום הולדת, יום נישואין וכדומה, שתהא דרך מצוינת לשמח אותו ובעת ובעונה אחת לתמוך בקשת אילון. שלחו למרכז למוסיקה קשת אילון את תרומתכם בצירוף שמו ופרטיו של האדם אותו ברצונכם לכבד ואנו נשלח אל בעל-הכבוד תעודת הוקרה נאה מטעם קשת אילון, ללא ציון הסכום שנתרם. אל התורמים נשלח קבלת-תרומה כמקובל.

ניתן לכבד את זכרו של אדם יקר שהלך לעולמו על ידי הרמת תרומה לזכרו למרכז למוסיקה קשת אילון. מחווה כעין זו מכבדת את הנפטר ומעשירה חייהם של אנשים אחרים. אנו נשלח תעודת הוקרה למי שיציין התורם, ללא ציון הסכום שנתרם, ונעביר אליכם קבלת-תרומה כמקובל.